Метапрограми для бізнес-практиків

Сама назва говорить про те, що книжка – не чергова теоретична збірка, а готовий до використання інструмент. Звісно, без зусиль зі сторони читача результату не буде, та за умови правильного використання ця книга стане добрим другом і помічником у пізнанні звичок мислення як власних, так і наших численних співрозмовників (рідних, друзів, колег, керівництва, партнерів по бізнесу і просто випадкових знайомих).
Метапрограми без зайвої скромності можна назвати універсальним інструментом. Його можна застосовувати у різних сферах, не боячись побічних ефектів. 
Шукаєте персонал? Метапрограми допоможуть швидко (до 15 хвилин) оцінити кандидата на вакансію. І головне, оцінка буде об’єктивною, бо ми слухаємо не ЩО, а ЯК говорить кандидат. Отже, соціально бажані відповіді нам не страшні.
Плануєте оцінку персоналу? І тут метапрограми стануть в пригоді. 
У Вас важливі переговори чи виступ? І знову.. так, саме метапрограми знову стануть Вашими надійними помічниками, які дозволять достукатися до кожного гостя заходу. 
На вихідних їдете в гості до рідних і точно знаєте, що серед запрошених буде хтось вельми занудний? Не біда, метапрограми і тут допоможуть. Ви легко знайдете спільну мову навіть з «найважчими» клієнтами, і вони будуть в захваті від Вас.
У всій цій бочці меду є й славнозвісна ложка дьогтю. Метапрограми хоч і чудовий універсальний інструмент, та все ж не чарівна пігулка. Як і будь-який засіб, вони потребують правильного застосування і дотримання інструкцій.
У кожного з нас є набір звичних мета програм. Їх ми використовуємо щодня і навіть не задумуємося над цим. Але це лише невелика частина. Для того, щоб отримати максимальну користь від інструменту, слід застосовувати його на 100%. А тут без практики не обійтися. Незвичні для нас мета програми ми не любимо і постійно намагаємося їх уникати. Це новина погана. Але є й хороша. Оскільки мета програми – це звички мислення, то, як будь-які звички, їх можна розвивати. В книзі «Мета програми для бізнес-практиків» є спеціальній розділ, присвячений розвитку власних мета програм.
Приємного Вам читання!
 

Анна Зайцева
Книга: Метапрограммы для бизнес-практиков. Современные инструменты понимания людей и влияния на них